Przejdź do głównej zawartości

Posty

Polecane

Bezwładnie

Wystarczyła tylko chwila by się zakochać. Mój mały "wypadek przy pracy". To może być trochę chore, że człowiek wspomina coś co wydarzyło się jakieś 2-3 lata temu i nie może przestać o tym zapomnieć aż do dziś. Zaczęło się gdy tylko ujrzałam Jego twarz ponownie w te wakacje. Nasza historia jest zbyt skomplikowana, aby od razu o tym pisać. Śmieszne jest co z człowiekiem robi drugi człowiek. Tak na prawdę to...nigdy mnie nie zranił, nie miał jak i kiedy. To, że parę razy na imprezie się spotkaliśmy i doszło do czegoś magicznego między nami, nie świadczy o tym, że może mnie zranić, zdradzić czy nawet pokochać. Tak zwany "skok w bok". Trochę alkoholu i człowiek nie kontroluje tego co mówi czy robi. Lecz nikt nie przepuszczał, że tak to się wszystko potoczy i będzie toczyło przez najbliższe kilka lata. Może to dziwne, zabawne oraz chore, ale nadal Go kocham mimo to, że nie mam z Nim bliskiego kontaktu. Człowiek to głupia istota. ~X.

Najnowsze posty